Komitet Organizacyjny

 

II KRAKOWSKA KONFERENCJA GINEKOLOGII MAŁOINWAZYJNEJ

 

Komitet Naukowy

 

Pityński Kazimierz - Przewodniczący Komitetu Naukowego

Banaś Tomasz

Baranowski Włodzimierz

Barwijuk Michał

Basta Paweł

Basta Tomasz

Bednarek Wiesława

Bidziński Mariusz

Bodnar Lubomir

Brännström Mats

Budner Marek

Cendrowski Krzysztof

Cnota Wojciech

Czajkowski Krzysztof

Czekierdowski Artur

Gaca Michał

Huras Hubert

Kluz Tomasz

Knapp Paweł

Kolczewski Piotr

Kołodziej Małgorzata

Kotarski Jan

Ludwin Artur

Ludwin Inga

Malinowski Andrzej

Nowak-Markwitz Ewa

Olejek Anita

Paszkowski Tomasz

Rechberger Tomasz

Rytlewski Krzysztof

Sajdak Stefan

Sanak Marek

Sawicki Sambor

Sawicki Włodzimierz

Sikora Jerzy

Stangel-Wójcikiewicz Klaudia

Stojko Rafał

Szczeklik Wojciech

Szpurek Dariusz

Szyłło Krzysztof

Tarkowski Rafał

Tinneberg Hans-Rudolf

Wiecheć Marcin

Wilczak Maciej

Wilczyński R. Jacek

Witek Andrzej

Wydra Dariusz


Komitet Organizacyjny

 

Basta Paweł – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Kotlarz Agnieszka – Sekretarz


Banaś Tomasz

Białoń Monika

Chmiel Arkadiusz

Homa-Gołda Magdalena

Janowiec Krzysztof

Jaworski Grzegorz

Kolarska-Kubaty Ewa

Kołek Maria

Kowalska Katarzyna

Lisak-Wilk Magdalena

Ludwin Artur

Ludwin Inga

Meus Rafał

Mielimonka-Polok Aleksandra

Mleko Michał

Nieć Anna

Niewęgłowska Dorota

Pabisz-Zarębska Izabela

Piechowicz Magdalena

Poręba Paulina

Skotniczny Krzysztof

Spaczyńska Joanna

Stangel-Wójcikiewicz Klaudia

Trybus-Krawczuk Anna

Wolska-Kmita Katarzyna

Żmuda Michał

III KONFERENCJA ENDOKRYNOLOGII GINEKOLOGICZNEJ I ROZRODCZOŚCI

 

Komitet Naukowy

 

Jach Robert – Przewodniczący Komitetu Naukowego

Bereza Tomasz

Bińkowska Małgorzata

D’Amato Giuseppe

Drozd-Styk Ewa

Hubalewska-Dydejczyk Alicja

Kacalska-Janssen Olga

Krzyczkowska-Sendrakowska Magdalena

Kurzawa Rafał

Madej Paweł

Małecki Maciej

Milewicz Tomasz

Pabian Wojciech

Szczepańska Małgorzata

Tyrawa Katarzyna

Zgliczyński Wojciech


Komitet Organizacyjny

 

Milewicz Tomasz - Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Rajtar - Ciosek Agnieszka - Sekretarz


Horbaczewska Anna

Kacalska-Janssen Olga

Posadzka Ewa

Rajtar-Ciosek Agnieszka

Stefańska Kamila

Strus Michał

Urbaniec Wiesława